O mně

Táhne mi na 23 a narodil jsem se a bydlím v Brně. Studoval jsem ani né dva roky na VUT na fakultě elektrotechnické, kamžto jsem pokračoval ze střední elektrotechnické průmyslovky. Potom jsem usoudil, že to je na mě trošku moc matiky a všeho technična a přemístil své působení na obor Učitelství praktického vyučování a odborného výcviku, které studuju na „hnojárně“, rozumějte Mandlové.. pardon – Mendelově univerzitě v Brně.

Troufám si tvrdit, že můj život je pestrý. Vedu teď pionýrskou skupinu Zeměpisná společnost „PCV“ (www.zeeska.cz), ve kterém jsem jako dítě vyrost. Ovládám hru na kytáru na úrovni táborákového hráče a pomalu pomaličku, jak mi to má lenost dovolí, se zdokonaluji. Jsem heterosexuální jedinec se smyslem pro humor, ne však mdlého rozumu. Na hlavě nosím šestým rokem dredy a umím je i uplést. Rád si tak různě cestuju a vandruju. Přivydělávám si jako zákaznická podpora nejmenovaného portálu, pustil jsem se poslední rok naplno do podnikání s dodávkou :) Už více neopravuji sluchátka a různé elektrověci.

Jsem pro každou špatnost a mojí velkou vášní je poslech hudby, kterou mám rád. Rád pomohu svým známým, přátelům a kamarádům, pokud to mé síly dovolí – s čímkoliv. Jsem nekuřák (cigaret). Rád si zakouřím vodní dýmku a tak. Nejsem abstinent, ale pivo a slivovice mě neoslovují. Jsem ateista, ale prožívám duchovno severoamerických indiánů. Zuby si čistím po snídani a po večeři. Mám ve zvyku si občas jen tak broukat, pískat, prozpěvovat si. Jsem poměrně přizpůsobivý, ale když se mi něco nelíbí, ozvu se. Rád uklízím, ale teprve, až bordel přesáhne i pro mě neúnosnou hranici – neumím uklízet průběžně a ani nechci. Co bych tak o sobě ještě napsal, nevím, je to zvláštní se popisovat. Tak kdyby vás něco zajímalo tak se ptejte nebo zajdem někam na jedno (víno třeba no). Nakupovat oblečení chodím občas, výhradně sám a s radostí!

Jsem zadaný a nesmírně šťastný člověk!

Jednou bych chtěl v životě dělat tisíc věcí! …jednu po druhé

maldma

Kontakt:

tel. 608 257 467

mail: hruska.r@gmail.com

Etc

Youtube kanál zde